НОВИТЕТИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

НОВИТЕТИ

Пронајден(о) е 7  производ(и)
Редослед Производи по страна:


PUR BLEUET НЕГА ЗА ОЧИ И ТРЕПКИ 15мл

Нега за пределот околу очите со различка.

НОВО


TRANSVERSE ПЕНЛИВА МАСКА СО БИО КАМИЛИЦА

Оваа маска со био камилица моментално ја смирува кожата и го ублажува непријатното чувство (затегнување, пецкање).

НОВО


TRANSVERSE БАЛЗАМ МАСКА СО БИО НЕВЕН 30м

Оваа маска со био невен ја регенерира и храни кожата.

НОВО


TRANSVERSE ГЕЛ МАСКА СО БИО МЕНТА 30мл

Оваа маска со био мента моментално ја чисти кожата и ги отстранува сите нечистотии без да ја суши.

НОВО


TRANSVERSE ПИЛИНГ СО БИО РИМСКА КАМИЛИЦА

Овој пилинг со био римска камилица представува вистинско средство за блескава кожа.

НОВО


НГ БАЛЗАМ ЗА УСНИ MIDNIGHT BERRIES 4,8г

Балзам за негувани усни со свежи и слатки ноти.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 денНГ БАЛЗАМ ЗА УСНИ WINTER APPLE 4,8г

Балзам за негувани усни со гурмански ноти.

НОВО
50
100,00 ден
199,00 ден

1