ПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА

ПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА

Редослед 12345 Следна Следна страна

PLAISIRS 3 СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4X30 ml

Рацете се меки, хидрирани и мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

659,00 ден.
:

НГ EDT NUIT VANILLE 100ml

Мирис кој ве обвива со ванила и нагласени, сончеви ноти од цитрус.

НОВО
569,00 ден.
:

НГ NUIT VANILLE МАСЛО ЗА ТУШИРАЊЕ 200ml

Мирислив масен гел со неодолив гурмански мирис.

НОВО
249,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 400ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

НОВО
249,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 200ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

НОВО
159,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗЛАТЕН ЧАЈ 200ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
249,00 ден.
:
Производи по страна: