@КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАВИДОВИ НЕГАМаски за коса@КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ

SOIN VEGETAL CAPILLAIRES

Маска за сјај на обоена коса 150ml

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, косата е обновена.

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, вашата слаба коса е обновена. Од прва употреба, оваа маска го зголемува сјајот. Збогатена е  со екстракт од глог, познат по своите заштитни својства.

Плус: исклучително лесна текстура, која се нанесува на целата коса, вклучувајќи го и коренот.

Убавината на жената & природата 
0% силикони, бои и парабени
Шишенце кое може да се рециклира и содржи рециклирачка пластика
Дерматолошки тестирано.

ПРИМЕНА

Нанесете ја маската на чиста и влажна коса. Оставете ја да делува 2 минути и темелно измијте ја. 

Истражувачите на Cosmetique Vegetal одбраа екстракт од глог*, препознатлив по своите заштитни својства. Формула за убавина која содржи активни состојки, за блескава и долготрајна боја на косата.
Заштитена, бојата е впечатлива, сјајна и отпорна на постојаното  миење.
*Глог од еколошко потекло
619,00 ден.
Шифра на артиклот
54623
Пакување: 150,00 мл Цена за 100 мл: 412,67 ден.