@КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАВИДОВИ НЕГАМаски за коса@КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

SOIN VEGETAL CAPILLAIRES

Хранлива маска за коса  150ml

Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

Оваа маска ја храни сувата коса. Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.
Збогатена со хранлив екстракт од зоб.

Плус: богата текстура која совршено ја храни вашата коса.

Убавина на жената & природата
100% билна база на чистење
0% силикони, бои, парабени
Шишенце за рециклирање кое содржи рециклирачка пластика.
Дерматолошки тестирано.

ПРИМЕНА

Хранливата маска за сува коса нанесете ја на мокра коса, избегнувајќи го коренот. Оставете да делува 2 минути и темелно измијте ја. Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

Активна билка: зоб
Истражувачите на Cosmetique Vegetale одбраа екстракт од зоб* поради хранливите својства и својствата на обновување на косата. Нахранета, косата е еластична, свиленкаста и природно сјајна.
*Зоб од органско потекло.
619,00 ден.
Шифра на артиклот
53917
Пакување: 150,00 мл Цена за 100 мл: 412,67 ден.