Третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Третмани

Редослед 12 Следна Следна страна

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

290,00 ден.
:

КОСА ОБНОВУВАЧКО МАСЛО ЗА КОСА 150 ML

319,00 ден.
:

КОСА ПИЛИНГ DETOX ЗА СКАЛПОТ 150 ml

Совршено чиста од коренот, косата е полесна и бавно се масти.

НОВО
449,00 ден.
:

КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА МИЕЊЕ НА КОСА 150

Течност против каменец, за сјајна и еластична коса.

НОВО
289,00 ден.
:

КОСА МЕСЕЧЕН ТРЕТМАН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ

999,00 ден.
:

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:
Производи по страна: