Обоена коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСАОбоена коса

Обоена коса

Редослед 12 Следна Следна страна

КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

290,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:

КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, косата е обновена.

449,00 ден.
:
Производи по страна: