Тенка коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Тенка коса

Пронајден(о) е 4  производ(и)
Редослед Производи по страна:


КОСА ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН 300ml

Шампон за волумен, збогатен со квиноја која ги задебелува влакната и ги подига од коренот.

НОВО


КОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 200 ml

Балзам за волумен, збогатен со квиноја која ги задебелува влакната и ги подига од коренот.

НОВО


КОСА СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН 150 ml

Спреј за волумен за ретка и тенка коса.

НОВО
20
431,00 ден.
539,00 ден.@ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

За совршено дозирање на вашиот шампон за коса.

1