Нега за целото семејство: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСАНега за целото семејство

Нега за целото семејство

Редослед 1

КОСА ШАМПОН ХАМАМЕЛИС 300 ML

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за волумен

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

219,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА БАЛЗАМ ЗА ВОЛУМЕН 150МЛ

209,00 ден.
:

КОСА Балзам за права коса 48 ча 150 ml

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

КОСА Балзам за виткана коса 150 ml

199,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА МИЕЊЕ КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

279,00 ден.
:

КОСА СЕРУМ ЗА НЕГА 100 ml

50%
360,00 ден.
наместо 719,00 ден.
:

КОСА БАЛСАМ ЗА ИНТЕНЗ.СЈАЈ 150 мл

199,00 ден.
:
Производи по страна: