НЕГА ЗА МАЖИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ЛИЦЕНЕГА ЗА МАЖИ

НЕГА ЗА МАЖИ

Редослед Производи по страна:

RICHE CREME БАЛЗАМ ЗА ПОЛНИ УСНИ 7,9мл

Благодарение на овој хранлив балзам за усни, усните и контурите на усните се моментално негувани и пополнети.

НОВО
329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: RICHE CREME
Цена за 100 мл: 4.164,56 ден.

SENSITIVE HOMME ПЕНА ЗА БРИЧЕЊЕ 200 ML

Пријатно чувство без пецкање.

25%
367,00 ден.
наместо 489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SENSITIVE HOMME
Цена за 100 мл: 183,50 ден.

Sensitive Hommе балзам после бричење

Збогатено со anta mahuna  позната по своите смирувачки својства и екстракт од органско shea масло со заштитни својства, ја остава вашата кожа мека и обновена.

25%
427,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SENSITIVE HOMME
Цена за 100 мл: 427,00 ден.

ELIXIR JEUNESSE City Detox Дневна нега 5

Нова генерација дневна нега со текстура на гел. Совршена подлога за make up која се бори против загадувањето, ја прочистува кожата и ги намалува брчките.

30%
1.091,00 ден.
наместо 1.559,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ELIXIR JEUNESSE
Цена за 100 мл: 2.182,00 ден.

СЕТ НЕГА ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ

Нега за лице за мажи кои имаат чувствителна кожа склона кон иритации.

16%
1.450,00 ден.
наместо 1.717,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 2.230,77 ден.

Sensitive Hommе 3 во 1 хидратантна нега

Со оваа 3 во 1 хидратантна нега искусете го пријатното чувство.

30%
461,00 ден.
наместо 659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SENSITIVE HOMME
Цена за 100 мл: 922,00 ден.
1