@MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА400ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

@MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА400ml            

 

Lagoon гел за тело и коса 400мл

Откријте го Monoi de Tahiti гелот за туширање и шампонот со неодолив мирис на одмор!
Блага формула која ја остава кожата нежно мирислива.
Состојки од билно потекло: 100% билно масло
Monoi de Tahiti, гел алое вера од природно потекло.
Без парабен и етоксилати.

 

Lagoon гел за тело и коса 400мл

Гел за туширање и шампон за коса во една формула.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците