BOIS DE SAUGE ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 200 мл: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

BOIS DE SAUGE ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 200 мл            

 

Гел за тело и коса Bois de Sauge 200ml

Овој кремаст, пенест гел со билна база за чистење нежно ја чисти вашата кожа и ја остава пријатно мирислива. 

Наша преданост
- Подлога за миење од билно потекло
- Еко туба со 18% помалку пластика од класичните
МИРИСЛИВИ НОТИ: жалфија, Gaiac дрво и пачули

 

Гел за тело и коса Bois de Sauge 200ml

Откријте ја целата ароматична свежина на вашата тоалетна вода под тушот.

Шифра на артиклот: 24873  -  Пакување: 200,00 мл  -  Цена за 100 мл: 329,50 ден.


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците