Шампони: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Шампони

Редослед 1

КОСА ШАМПОН ХАМАМЕЛИС 300 ML

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за волумен

199,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

219,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ЗА МAСНА КОСА 300 ML

199,00 ден.
:

КОСА Шампон за права коса 300 ml

219,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН МИЦЕЛАРЕН 300 ml

Ослободена од остатоците кои ја уништуваат, косата моментално ја враќа својата убавина и сјај.

НОВО
289,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ECOLABEL 300 мл

239,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА

199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 99,50 ден.

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

220,00 ден.
:

КОСА Шампон за виткана коса 300 ml

239,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА МИЕЊЕ КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

279,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

239,00 ден.
:
Производи по страна: