Првут: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Првут

Редослед 1

КОСА БАЛЗАМ DETOX ЗА КОСА 150 мл

Косата е флексибилна, не се масти, лесна е и сјајна.

НОВО
249,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА МИЕЊЕ НА КОСА 150

Течност против каменец, за сјајна и еластична коса.

НОВО
289,00 ден.
:
Производи по страна: