ПРИБОР: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАПРИБОР

ПРИБОР

Редослед Производи по страна:

Четка за коректор

За совршено корегиран тен.

50%
240,00 ден.
наместо 479,00 ден.
:

ЧЕТКА КОСА ЗА СЕНКА

Коса четка за сенка која овозможува прецизно нанесување на текстурата покрај работ на трепките.

50%
215,00 ден.
наместо 429,00 ден.
:

@Самолепливи ленти за врвовите на никти

Беспрекорна француска маникура!

70%
42,00 ден.
наместо 139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 105,00 ден.

@MAKE UP - СУНГЕРЧИЊА ЗА ШМИНКА ЛАТЕКС

Изедначен и природен тен.

50%
60,00 ден.
наместо 119,00 ден.
:

@MAKE UP - СЕТ АПЛИКАТОРИ ЗА СЕНКИ

Прилагодливо покривање.

49%
50,00 ден.
наместо 99,00 ден.
:
1