Опаѓање на косата: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТРЕТМАНИ ЗА СКАЛПОТОпаѓање на косата

Опаѓање на косата

Редослед Производи по страна:

КОСА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ 300 мл

359,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА СЕРУМ ЗА НЕГА 100 ml

50%
360,00 ден.
наместо 719,00 ден.
:
1