ЦРВЕНО ЈАБОЛКО: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈАЦРВЕНО ЈАБОЛКО

ЦРВЕНО ЈАБОЛКО

Редослед 12 Следна Следна страна

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 50ml

Благ гел за туширање и купка со мирис на црвено јаболко и сируп од јавор.

НОВО
109,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 190ml

Течен сапункој нежно ги чисти вашите раце  и ги обвива со свеж мирис.

НОВО
209,00 ден.
:

НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 75ml

Нахранети и мирисливи раце благодарение на оваа крема со shea масло и масло од макадамија.

НОВО
209,00 ден.
:

НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 30ml

Нахранети и мирисливи раце благодарение на оваа крема со shea масло и масло од макадамија.

НОВО
109,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 200ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
249,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 50ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
119,00 ден.
:
Производи по страна: