НОКТИ - ОТСТРАНУВАЧ НА ЛАК 200 мл: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНОКТИ - ОТСТРАНУВАЧ НА ЛАК 200 мл

COULEURS NATURE

НОКТИ - ОТСТРАНУВАЧ НА ЛАК 200 мл

Овој ефикасен и нежен отстранувач брзо и лесно го отстранува лакот од ноктите без да ги исуши.

Формула без ацетон збогатена со органски одгледан бадем, формула блага кон вашите нокти и кожичката околу ноктите.

Плус: Формула без ацетон за лесно чистење на лакот.
Високо запалива течност
Да се држи подалеку од извор на топлина, жешки површини, искри, отворен пламен. Забрането пушење. Да се држи подалеку од дофат на деца. Да не се конзумира.

ПРИМЕНА
Нанесете од течноста на туферче. А, потоа избришете ги ноктите.
Ново
289,00 ден.
Шифра на артиклот
75999
Пакување: 200,00 мл Цена за 100 мл: 144,50 ден.