МОЛИВ ЗА ОЧИ ВОДООТПОРЕН СИВ 0,3 Г: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМОЛИВ ЗА ОЧИ ВОДООТПОРЕН СИВ 0,3 Г

COULEURS NATURE

МОЛИВ ЗА ОЧИ ВОДООТПОРЕН СИВ 0,3г

Водоотпорен молив заочи со ултра интензивна боја и беспрекорна постојаност. Вградена острилка на врвот од моливот.

Водоотпорно моливче за очи со ултра интензивна боја и беспрекорна постојаност. Вградена острилка на врвот на моливчето.

Посакувате водоотпорно моливче?
Ова водоотпорно моливче за очи  овозможува природен изглед и ултра-интензивна боја со беспрекорна постојаност!

Интензивна боја, водоотпорна.

Кремаста и природна водоотпорна текстура, збогатена со заштитен екстракт од камилица. 

Офталмолошки тестирано.


Плус: Вградена острилка на врвот на моливчето за прецизна линија.

УПОТРЕБА
Нанесете на работ на трепките од внатрешниот кон надворешниот агол на окото.
569,00 ден.
Шифра на артиклот
47311
Пакување: 0,30 гр Цена за 100 гр: 189.666,67 ден.