НОКТИ - ТЕЧНОСТ ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА ЛАКОТ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНОКТИ - ТЕЧНОСТ ЗА БРЗО СУШЕЊЕ НА ЛАКОТ

COULEURS NATURE

Течност за брзо сушење на лакот за нокти 5,5мл

Со помош на четката капнете од течноста на секој нокт без да го допрете лакот.

Брзате и посакувате брзо сушење на лакот за нокти?
Течноста за брзо сушење на лакот за нокти е ваш сојузник. Не мора да чекате лакот да се исуши, едноставно капнете од оваа течност и лакот е моментално сув.
Плус: Може да се примени на сите лакови за нокти и лакови за завршен ефект.
Дерматолошки тестирано.
Природни сировини: Масло од екстракт од алое вера.
Без тоулен, формалдехиди, камфор и нано материјали.

ПРИМЕНА
Откако ќе завршите со маникирот со помош на четката капнете од течноста на секој нокт без да го допрете лакот. Потоа измијте ги вашите раце за да го отстраните вишокот. 
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!