МОЛИВ ЗА ВЕЃИ ПЕПЕЛАСТА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМОЛИВ ЗА ВЕЃИ ПЕПЕЛАСТА

COULEURS NATURE

МОЛИВ ЗА ВЕЃИ ПЕПЕЛАСТА

Природен ефект со shea масло. Моливче за веѓи со поголема прецизност.

Врвот на ова моливче со нежна текстура  совршено ги оцртува и изедначува веѓите, за обликувани и структуирани веѓи. Профилирана четкичка, за изедначена текстура и расчешлани веѓи.
Ултра природни нијанси кои се соодветни за различни бои на косата.
Природен, прецизен резултат.
Моливче за веѓи кое содржи природно shea масло.
Офталмолошки тестирано.
Плус: Четкичка која овозможува природен завршен впечаток.
ЗАБЕЛЕЖАНА ЕФИКАСНОСТ
Личности кои го користеле моливчето за веѓи:
100%* преобликувани и структуирани веѓи
96%* природен make up резултат
96%* покриени несовршеност
*Тестот на задоволството е спроведен над 27 жени во текот на 3 недели под надзор над дерматолог.
SHEA МАСЛО
Добиено од Shea орев од Африка, ова масло е познато по својствата на омекнување. Примената ви овозможува пријатност и мекост за кожата.
ПРИМЕНА
Природен ефект
Расчешлајте ги веѓите и нанесете од моливчето, следејќи ја природната линија на веѓите. Повторно исчешлајте за да се соедини бојата.
Почитувани, посакуваниот производ не е достапен за нарачка во моментот. Ви благодариме за разбирањето!