КАРМИН ВО СТИК БЕЖ ЗЛАТНА 2.5 g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаКАРМИН ВО СТИК БЕЖ ЗЛАТНА 2.5 g

COULEURS NATURE

КАРМИН ВО СТИК БЕЖ ЗЛАТНА 2.5г

Обојте ги вашите усни во јаки бои!

Нагласете го осмехот со овој кармин за усни во стик со извонреден сјај. Неговата хидратантна текстура совршено се соединува со усните и ги истакнува јаките бои. Неодоливо нагласени усни!
Плус: благодарение на механизмот за навлекување, овој кармин не е потребно да се обликува!
Бе парабен. Дерматолошки тестирано.
20%
391,00 ден. наместо
489,00 ден.
Шифра на артиклот
12153
Пакување: 2,50 гр Цена за 100 гр: 15.640,00 ден.