КАРМИН ВО СТИК SORBET РОЗЕ 2.5 g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаКАРМИН ВО СТИК SORBET РОЗЕ 2.5 g

COULEURS NATURE

Кармин за усни во стик - розева, 2,5г

Обојте ги вашите усни во јаки бои!

Нагласете го осмехот со овој кармин за усни во стик со извонреден сјај. Неговата хидратантна текстура совршено се соединува со усните и ги истакнува јаките бои. Неодоливо нагласени усни!
Плус: благодарение на механизмот за навлекување, овој кармин не е потребно да се обликува!
Бе парабен. Дерматолошки тестирано.
20%
391,00 ден. наместо
489,00 ден.
Шифра на артиклот
08958
Пакување: 2,50 гр Цена за 100 гр: 15.640,00 ден.