КАРМИН ВО СТИК СВЕТЛО ЦРВЕНА 2.5 g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаКАРМИН ВО СТИК СВЕТЛО ЦРВЕНА 2.5 g

COULEURS NATURE

Кармин во стик нежно - светло црвена, 2.5г

Неодоливо нагласени усни!

Истакнете ги вашите усни со силни бои!
Нагласете ја вашата насмевка со овој кармин за уста во стик со прекрасен сјај.Неговата хидрантна текстура совршено се меша со усните и ги истакнува со силни бои.

Неодоливо нагласени усни!

Плус : Благодарение на механизмот за вовлекување, овој кармин нема потреба да се обликува.

Без парабени. Дерматолошки тестиран.
20%
391,00 ден. наместо
489,00 ден.
Шифра на артиклот
08520
Пакување: 2,50 гр Цена за 100 гр: 15.640,00 ден.