КАРМИН ВО СТИК БЛЕС ПУРПУРНА 2.5 g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаКАРМИН ВО СТИК БЛЕС ПУРПУРНА 2.5 g

COULEURS NATURE

Кармин во стик нежно - светло виолетова, 2.5г

Неодоливо нагласени усни!

Истакнете ги вашите усни со силни бои!
Нагласете ја вашата насмевка со овој кармин за уста во стик со прекрасен сјај.Неговата хидрантна текстура совршено се меша со усните и ги истакнува со силни бои.

Неодоливо нагласени усни!

Плус : Благодарение на механизмот за вовлекување, овој кармин нема потреба да се обликува.

Без парабени. Дерматолошки тестиран.
20%
391,00 ден. наместо
489,00 ден.
Шифра на артиклот
07932
Пакување: 2,50 гр Цена за 100 гр: 15.640,00 ден.