Моливче автоматско за усни виолетово: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМоливче автоматско за усни виолетово

COULEURS NATURE

Моливче автоматско за усни виолетово

Беспрекорно, дефинирани, совршени усни. Сојузник на постојаната боја!

Ова моливче за усни долготрајно ги исцртува и обвива вашите усни.Нејзината мека и мазна текстура им овозможува пријатно чувство на усните. Постојаната боја сега е реалност.
Плус: Врв кој се навлекува.
Билни состојки: масло од јојоба, carnauba восок, candelilla восок, витамин Е.
Нашите моливчиња за усни не содржат кармин, ланолин или минерални масла.

ЗАБЕЛЕЖАНА ЕФИКАСНОСТ
Жени кои го користеле автоматското моливче за усни:
85%* жени потврдија дека ова моливче ја продолжува постојаноста на карминот.
96%* жени потврдија дека ова моливче не дозволува размачкување на карминот
100%* потврдија дека оцртувањето со ова моливче е јасно и прецизно.
*Корисничкиот тест е спроведен над 27 жени во текот на 3 недели под контрола на дерматолог.
20%
391,00 ден. наместо
489,00 ден.
Шифра на артиклот
05849
Пакување: 0,30 гр Цена за 100 гр: 130.333,33 ден.