КАРМИН VERTIGE 32 SATINE SATIN 3,5g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАУСНИКарминиКАРМИН VERTIGE 32 SATINE SATIN 3,5g

COULEURS NATURE

Vertige кармин за усни - 32 сатенски ефект, 3,7г

Блескави бои кои ги обвиваат вашите усни со блескава нега.

30 нијанси и 3 ефекти, од најделикатни природни бои до интензивно црвени; бесконечни варијации кои ја нагласуваат убавината на секоја жена.

Блескави бои во комбинација со хранливо масло од цреша за апсолутно пријатно чувство на усните.

Плус: Топива текстура

Докажана ефикасност
*79% жени потврдија дека бојата блеска на усните
*Испитувањето е спроведено над 105 жени во текот на 7 дена.

ПРИМЕНА
Нанесете го карминот од средина кон крајот на усните.
За оптимален резултат, нанесете моливче за усни  со помош на четка за сенчање , а потоа нанесете го карминот за усни.

Активни билни состојки: масло од цреша
Маслото од цреша е познато по своите хранливи својства богати со масни киселини.
Биолошка ефикасност тестирана инвитро, докажана ефикасност и во обнова на клетките.
659,00 ден.
Шифра на артиклот
25642
Пакување: 3,50 гр Цена за 100 гр: 18.828,57 ден.