#КАРМИН VERTIGE 04 BRILLAN SHINE3,5g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАУСНИКармини#КАРМИН VERTIGE 04 BRILLAN SHINE3,5g

COULEURS NATURE

КАРМИН VERTIGE 04 BRILLAN SHINE 3,5g

Кармин за усни со хранлива текстура збогатен со масло од цреши.

Блескави бои кои ги обвиваат вашите усни со хранлива нега.
30 нијанси и 3 ефекти, од деликатно природни бои до интензивно црвени; бесконечни варијации кои ја нагласуваат убавината на секоја жена.
Блескави бои во комбинација со хранливо масло од цреши за пријатно чувство на вашите усни.
Плус: топива текстура
Докажана ефикасност
*79% жени потврдија дека бојата блеска на усните
*Испитувањето е спроведено на 105 жени во текот на 7 дена.
ПРИМЕНА
Нанесете го карминот почнувајќи од средината на усните.
За оптимален резултат, прво нанесете моливче за усни , а потоа нанесете кармин за усни.
Активни билни состојки: масло од цреши.
Маслото од цреши е познато по хранливите својства поради своите масни киселини.
Биолошка ефикасност тестирана ин витро, а исто така покажана ефикасност и во обнова на клетките.
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!