НЕГА ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ТЕЛОНЕГА ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО

НЕГА ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО

Редослед Производи по страна:

@UN MATIN AU JARDIN ЛОСИОН ЈОРГОВАН 200

Свежината од виолетовиот јоргован.

389,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI СУВО МАСЛО 125 ml

Интензивно хидрирана и неодоливо мирислива кожа!

20%
527,00 ден.
наместо 659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 421,60 ден.

MONOI DE TAHITI ДРАГОЦ. СУВО МАСЛО 100ml

Хидратизирана, блескава и неодоливо миризлива кожа.

20%
591,00 ден.
наместо 739,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 591,00 ден.

ТЕЛО ОБНОВ.БАЛЗАМ ЗА СУВА КОЖА 150 МЛ

819,00 ден.
:

ТЕЛО ОБН.ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 200 МЛ

35%
532,00 ден.
наместо 819,00 ден.
:

@ТЕЛО SOS НЕГА ЗА СУВИ ДЕЛОВИ КОЖАТА

539,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SOIN VEGETAL CORPS
Цена за 100 мл: 1.197,78 ден.

ТЕЛО ХИДР. ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 200мл

20%
495,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:

ТЕЛО ЛОСИОН ЗА ОБНОВ. ЛИПИДИ 200мл

20%
495,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:

СЕТ LA GACILLY 2x30ml+50ml

Сет за патување кој содржи 3 неопходни производи за убавина;  крема за раце од арника, отстранувач на шминка за пределот околу очите од различка и блага крема за лице и тело со камилица.

20%
494,00 ден.
наместо 619,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE CALMILLE
Цена за 100 мл: 449,09 ден.

ТЕЛО ХИДР. ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 390мл

819,00 ден.
:

ТЕЛО ЛОСИОН ЗА ОБНОВ. ЛИПИДИ 390мл

819,00 ден.
:
1