#БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-rouge l?ger: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!


COULEURS NATURE

Балзам/сјај за усни - 12 (rouge leger), 4,5 мл

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

Yves Rocher го креираше својот прв течен балзам за усни збогатен со хранливо масло од цреша: откријте ја единствениот спој помеѓу хранлив балзам и блескав сјај за усни. Во еден чекор, усните се нахранети и обвиени со сјани бои.

Плус: топива и не леплива формула.

ПРИМЕНА: 
Со помош на апликаторот нанесете ја текстурата од центарот на усните кон надвор.

Активни билни состојки: масло од цреши.
Маслото од цреша е одбрано поради својствата на обновување. Освен тоа, исклучително е богата со омега 6 и 9, кои им овозможуваат заштита и природна хранливост на усните.
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!