РАСПРОДАЖБА (излегување од производство ): Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАПОСЕБНИ ОБЛИЦИ НА ПРОДАЖБАРАСПРОДАЖБА (излегување од производство )

РАСПРОДАЖБА (излегување од производство )

Редослед Производи по страна:

@SEBO VEGETAL МАТ. ГЕЛ КРЕМА 50мл

Ја матира и хидрира кожата, а истовремено го спречува појавувањето на сјај.

30%
517,00 ден.
наместо 739,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 1.034,00 ден.

@SEBO VEGETAL ГЕЛ КРЕМА ЗА БЕСПРЕК. ТЕН

Збогатена со бајкалски прав оваа гел крема ја хидрира и урамнотежува комбинираната и масна кожа.

30%
517,00 ден.
наместо 739,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 1.034,00 ден.

#MAKE UP - МОНО СЕНКА БИС. РУНОЛИСТ 2,5

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

@КАРМИН GRAND ROUGE MAT 151- 3,7g

Мат кармин за усни со постојаност до 8 часа.

50%
450,00 ден.
наместо 899,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 12.162,16 ден.

@SEBO VЕGЕTAL ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ 390 ml

Ја чисти и ослободува кожата од нечистотиите, ги отстранува трагите од make-up и вишокот на себум.

30%
461,00 ден.
наместо 659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 118,21 ден.

@КАРМИН GRAND ROUGE MAT 157- 3,7g

Мат кармин за усни со постојаност до 8 часа.

50%
450,00 ден.
наместо 899,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 12.162,16 ден.

@SEBO VЕGЕTAL МИЦЕРАЛНА ВОДА 390 ml

Го отстранува вишокот на себум и ја тонира кожата.

30%
398,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 102,05 ден.

MAKE UP - МОНО СЕНКА МАТ СМОКВА 2,5 г

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

@PURE-4 во 1 лосион против неправилности

Ја намалува појавата на акни и митесери.

30%
517,00 ден.
наместо 739,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 1.292,50 ден.

@PURE SISTEM ЛОСИОН ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОРИТЕ

Ефикасен во намалување на порите.

30%
398,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 265,33 ден.

MAKE UP - МОНО СЕНКА БИС. БРОНЗЕНА 2,5

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

@PURE SISTEM МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОРИ

Совршена чиста кожа за само 3 минути.

30%
398,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 796,00 ден.

@SEBO VЕGЕTAL МИЦЕРАЛНА ВОДА 2 /1 200 ml

Го отстранува вишокот на себум и ја тонира кожата.

30%
307,00 ден.
наместо 439,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 153,50 ден.

@SEBO VЕGЕTAL ПРОЧИСТУВАЧКА МАСКА 75 ml

Ги чисти порите.

30%
461,00 ден.
наместо 659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 614,67 ден.

@PURE SYSTEM 2во1 ГЕЛ/ПИЛИНГ 125 мл

Наменето за кожа со несовршености и склона кон акни.

30%
342,00 ден.
наместо 489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 273,60 ден.

@SEBO VEGETAL ПИЛИНГ 75мл

Ги отстранува мртвите клетки и ги чисти порите од вишокот себум.

30%
398,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 530,67 ден.

@SEBO VЕGЕTAL ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ 125 ml

Ја чисти и ослободува кожата од нечистотиите, ги отстранува трагите од make-up и вишокот на себум.

30%
307,00 ден.
наместо 439,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 245,60 ден.

@Самолепливи ленти за врвовите на никти

Беспрекорна француска маникура!

61%
54,00 ден.
наместо 139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 135,00 ден.

@MAKE UP - СУНГЕРЧИЊА ЗА ШМИНКА ЛАТЕКС

Изедначен и природен тен.

34%
79,00 ден.
наместо 119,00 ден.
:

@ЧЕТКА КАБУКИ

Неопходна четка за изедначување на тенот.

54%
461,00 ден.
наместо 999,00 ден.
:
1