Склона кон акни: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ЛИЦЕТИП НА КОЖАСклона кон акни

Склона кон акни

Редослед 1

PURE-4 во 1 лосион против неправилности

Ја намалува појавата на акни и митесери.

739,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 1.847,50 ден.

PURE SISTEM МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОРИ

Совршена чиста кожа за само 3 минути.

679,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 1.358,00 ден.

PURE SYSTEM 2во1 ГЕЛ/ПИЛИНГ 125 мл

Наменето за кожа со несовршености и склона кон акни.

549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PURE SYSTEM
Цена за 100 мл: 439,20 ден.

SEBO VEGETAL ПИЛИНГ 75мл

Ги отстранува мртвите клетки и ги чисти порите од вишокот себум.

439,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SEBO VEGETAL
Цена за 100 мл: 585,33 ден.
Производи по страна: