MONOI: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

MONOI

Пронајден(о) е 8  производ(и)
Редослед Производи по страна:


@MONOI DE TAH ХИДР.МИРИС. ВОДИЧКА ЗА ТЕЛ

Уживајте во прекрасниот мирис на летен одмор

30
517,00 ден.
739,00 ден.MONOI ДРАГОЦЕНО МАСЛО 100 мл

Ова светликаво масло збогатено со Monoi de Tahiti масло интензивно ја хидрира кожата и го прави светликав тенот.

НОВО
25
547,00 ден.
729,00 ден.П-MONOI ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 50 мл

Бидејќи Monoi, Yves Rocher и вие имате долга прикаска, одбравме автентично Monoi масло.MONOI МАСЛЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО 150мл

Двофазен пилинг за блескав тен

НОВО
25
277,00 ден.
369,00 ден.MONOI BEACH WAVES СПРЕЈ ЗА КОСА 125ml

Солен спреј со нежен летен мирис со кој ќе се чувствувате како штотуку да сте се вратиле од плажа.

НОВО
25
277,00 ден.
369,00 ден.MONOI ТРАДИЦИОНАЛНО МАСЛО 97% 125мл

Произведено на традиционален начин, ова негувачко Monoi масло е плод на рационално производство и заложба за одржлив развој на Тахити.

НОВО
25
547,00 ден.
729,00 ден.MONOI ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 200 мл

Бидејќи Monoi, Yves Rocher и вие имате долга прикаска, одбравме автентично Monoi масло.

НОВО


MONOI ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 400 мл

Бидејќи Monoi, Yves Rocher и вие имате долга прикаска, одбравме автентично Monoi масло.

НОВО
1