РАСПРОДАЖБА (излегување од производство ): Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПОСЕБНА ПОНУДАПОСЕБНИ ОБЛИЦИ НА ПРОДАЖБАРАСПРОДАЖБА (излегување од производство )

РАСПРОДАЖБА (излегување од производство )

Редослед Производи по страна:

MAKE UP - МОНО СЕНКА БИС. РУНОЛИСТ 2,5

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

MAKE UP - МОНО СЕНКА МАТ СМОКВА 2,5 г

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

MAKE UP - МОНО СЕНКА БИС. ЗЕЛЕНА 2,5 г

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

MAKE UP - МОНО СЕНКА БИС. БРОНЗЕНА 2,5

Текстура во прав, лесно се нанесува, постојана и го открива целиот интензитет на бојата.

70%
171,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 6.840,00 ден.

БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-corail

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 12.644,44 ден.

БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-mauve l?ger

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 12.644,44 ден.

БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-rose profond

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 12.644,44 ден.

@БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-rouge l?ger

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

50%
285,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 6.333,33 ден.

БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-rouge

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 12.644,44 ден.

БАЛЗАМ/СЈАЈ ЗА УСНИ 4,5ml-rouge profond

Течен балзам и сјај за усни во еден производ.

569,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 мл: 12.644,44 ден.

НГ ЛОСИОН ЗЛАТЕН ЧАЈ 200ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
50%
125,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН ЗЛАТЕН ЧАЈ 190ml

Течен сапункој нежно ги чисти вашите раце  и ги обвива со свеж мирис.

50%
105,00 ден.
наместо 209,00 ден.
:

НГ ЛОСИОН ЗЛАТЕН ЧАЈ 50ml

Лесна течна текстура со органско shea масло и масло од сладок бадем која брзо се впива и ви овозможува мека, свиленкаста и префинето мирислива кожа.

НОВО
50%
60,00 ден.
наместо 119,00 ден.
:

НГ КРЕМА ЗА РАЦЕ ЦРВЕНО ЈАБОЛКО 30ml

Нахранети и мирисливи раце благодарение на оваа крема со shea масло и масло од макадамија.

НОВО
50%
55,00 ден.
наместо 109,00 ден.
:

НГ БАЛЗАМ ЗА УСТА ЗЛАТЕН ЧАЈ 4,8ml

Хранлива текстура збогатена со shea масло и масло од сладок бадем кој им овозможува пријатно чувство и деликатен мирис на вашите усни.

50%
125,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:

@Самолепливи ленти за врвовите на никти

Беспрекорна француска маникура!

61%
54,00 ден.
наместо 139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 135,00 ден.

@MAKE UP - СУНГЕРЧИЊА ЗА ШМИНКА ЛАТЕКС

Изедначен и природен тен.

34%
79,00 ден.
наместо 119,00 ден.
:

@ЧЕТКА ЗА НАНЕСУВАЊЕ ТЕЧНА ПУДРА

Четка од синтетички влакна за нанесување на течна пудра или пудра во крем за изедначен тен.

20%
553,00 ден.
наместо 689,00 ден.
:

@ЧЕТКА КАБУКИ

Неопходна четка за изедначување на тенот.

54%
461,00 ден.
наместо 999,00 ден.
:

НГ СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ

Рацете се меки, хидрирани и мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

11%
647,00 ден.
наместо 729,00 ден.
:
1