ПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА

ПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА

Редослед 1

PLAISIRS 3 СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4X30 ml

Рацете се меки, хидрирани и мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

659,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 400ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

50%
125,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН ЗЛАТЕН ЧАЈ 190ml

Течен сапункој нежно ги чисти вашите раце  и ги обвива со свеж мирис.

50%
105,00 ден.
наместо 209,00 ден.
:

НГ БАЛЗАМ ЗА УСТА ЗЛАТЕН ЧАЈ 4,8ml

Хранлива текстура збогатена со shea масло и масло од сладок бадем кој им овозможува пријатно чувство и деликатен мирис на вашите усни.

50%
125,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:

НГ СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ

Рацете се меки, хидрирани и мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

11%
647,00 ден.
наместо 729,00 ден.
:

П-ЗЛАТНА ТОАЛЕТНА ТОРБИЧКА

249,00 ден.
:
Производи по страна: