КАПЕЊЕ И ТУШИРАЊЕ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаКАПЕЊЕ И ТУШИРАЊЕКАПЕЊЕ И ТУШИРАЊЕ

КАПЕЊЕ И ТУШИРАЊЕ

Редослед Производи по страна:

ГО САКАМ КОКОСОТ

Сет од егзотичен и сензуален мирис на кокос за нега на тело

977,00 ден.
:

ВАНИЛА ЗАСЕКОГАШ

Сет од топол и сензуален мирис од ванила за нега на вашето тело.

977,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 205,68 ден.

ОВОШНА САЛАТА

Овошна салата? Малина, мента, калинка, лаванда, роза бобинки, капина, лотус, жалфија!

15%
1.200,00 ден.
наместо 1.415,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 1.600,00 ден.

РОЗЕВОТО Е ВО ТРЕНД

Комбинација од малина и мента за енергични утра!

977,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN ГЕЛ ЗА ТУШИРА. ЦРЕША

10%
296,00 ден.
наместо 329,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN ГЕЛ ЗА ТУШ. ЗЕЛЕН ЧА

10%
296,00 ден.
наместо 329,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЈОРГО

10%
296,00 ден.
наместо 329,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА

10%
179,00 ден.
наместо 199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 89,50 ден.

ТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ

15%
348,00 ден.
наместо 409,00 ден.
:

HOGGAR ШАМПОН И ГЕЛ ЗА ТУШ. 200ml

НОВО
659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HOGGAR
Цена за 100 мл: 329,50 ден.

AMBRE NOIR ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА 200 ml

НОВО
659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: AMBRE NOIR
Цена за 100 мл: 329,50 ден.

CUIR VETIVER ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА 200ml

НОВО
659,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: CUIR VETIVER
Цена за 100 мл: 329,50 ден.

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕНЦЕ ОД 200 МЛ

Соодветно за шишенце од 200 мл од линијата за нега на телото

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 6.900,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода лаванда/капин

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода маслина/petit

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода манго/коријан

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода малина/мента

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода бурбон ванила

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

PLAISIRS NATURE Мирис.вода кокос

НОВО
489,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 489,00 ден.

SO ELIXIR BOIS ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ 200 ml

649,00 ден.
:

@PLAISIRS 3 ГЕЛ/ПИЛИНГ МАНГО/КОРИЈАНД 20

329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 164,50 ден.

HAMAMELIS БЛАГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ 300 ml

199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HAMAMELIS
Цена за 100 мл: 66,33 ден.

@PLAISIRS 3 ГЕЛ/ПИЛИНГ МАЛИНА НАНЕ 200

329,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: PLAISIRS NATURE
Цена за 100 мл: 164,50 ден.

HAMAMELIS КУПКА 2 ВО 1

219,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: HAMAMELIS
Цена за 100 мл: 73,00 ден.

NATURELLE OSMANTHUS ГЕЛ ЗА ТУШ. 200 ML

549,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN ГЕЛ/ТУШИРАЊЕ ВЕРБЕНА

10%
296,00 ден.
наместо 329,00 ден.
:

MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА 400ml

289,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 72,25 ден.
1