PLAISIRS 3 ГЕЛ/ТУШ. МАЛИНА/НАНЕ 200ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаКАПЕЊЕ И ТУШИРАЊЕPLAISIRS 3 ГЕЛ/ТУШ. МАЛИНА/НАНЕ 200ml

PLAISIRS NATURE

ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ МАЛИНА & МЕНТА 200мл

Уживајте во топлата купка со нежни и енергетски ноти

Посакувате гел за туширање со нежни и совежувачки  ноти? Тогаш за вас е les Plaisirs Nature сензуален гел за туширање од малина-мента.
За деликатно уживање при туширањето, нашиот ланец на експерти уште од 1959 година одбра и комбинираше гел од алое вера, етерично масло од мента* и екстракт од малина . Кожата е нежно исчистена и сензуално мирислива.
Плус: Формула која содржи повеќе од 98% состојки од природно потекло.
Дерматолошки тестирано. Без етоксилати, без парабен.
Лесно биоразградлива формула. Шишенце кое содржи рециклирачка пластика.
Темелно измијте. Да се избегнува контакт со очи. Да не се конзумира и да се држи подалеку од дофат на деца.
*Во мирис
199,00 ден.
Шифра на артиклот
36383
Пакување: 200,00 мл Цена за 100 мл: 99,50 ден.