#PLAISIRS 3 EDT БУРБОН ВАНИЛА 20 ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИLES PLAISIRS NATURE#PLAISIRS 3 EDT БУРБОН ВАНИЛА 20 ml

PLAISIRS NATURE

Eau De Toilette Bourbon ванила 20 мл

Сензуалност bourbon vanilije во волшебната тоалетна вода.

Сакате слаткаста и сензуална тоалетна водичка ?Тогаш за вас е Les Plaisirs Nature сензуалната тоалетна водичка bourbon vanilija.

Сензуалната bourbon vanilija со топли и волшебни ноти остава нежена  и  мирисна нота  на вашата кожа.

Оваа формула содржи преку 93 % природни состојки.
Разградлива стаклена амбалажа.
Не се голта и да се чува подалеку од дофат на деца. Не се нанесува на лице.
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!