PLAISIRS 3 ЕДТ КОКОС 100 ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИLES PLAISIRS NATUREPLAISIRS 3 ЕДТ КОКОС 100 ml

PLAISIRS NATURE

Eau De Toilette кокос 100 мл

Сета сензуалност на кокосот во тоалетната вода со нежни и осетливи ноти.

Сакате блага и сензуална тоалетна водичка? Тогаш за вас е Les Plaisirs Nature сензуалната тоалетна водичка од кокос.

Сета сензуалност на кокосот во тоалетна вода со благи и нежни ноти.

Оваа формула содржи повеке од 93% природни состојки.
Разградлива стаклена амбалажа.
Не се голта и да се држи подалеку од дофат на деца. Не се распрскува во близина на очите и не се нанесува на иритирана кожа.
549,00 ден.
Шифра на артиклот
25812
Пакување: 100,00 мл Цена за 100 мл: 549,00 ден.