#PLAISIRS 3 ЕДТ ПОРТОКАЛ/ЛАВАНДА/PETITGR: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИИНТЕНЗИТЕТ НА МИРИСИ#PLAISIRS 3 ЕДТ ПОРТОКАЛ/ЛАВАНДА/PETITGR

PLAISIRS NATURE

EDT Цвет од портокал – лаванда – petit grain 20 мл

Откријте ги предностите на тоалетната вода со ноти кој ќе ве релаксираат.

Посакувате тоалетна вода која со својот мирис ќе го смири вашето тело и дух? Тогаш за вас е тоалетната водичка Plaisirs nature цвет од портокал – лаванда – petit grain. 

Нашиот единствен  ланец на експерти уште од 1959 година одбраа етерични масла од цвет од портокал, лаванда и petit grain ( масло од лист од горчлив портокал ) во тоалетна водичка со релаксирачки својства. Единествената комбинација со смирувачки мирис на цвет од портокал и ароматични ноти од лаванда, со смирувачко нагласено етерично масло од petit grain, ве обвива со префинет, релаксирачки вел.

Оваа формула содржи преку 96% природни состојки.
Разградливо стаклено шишенце.
Да не се конзумира и да се држи подалеку од дофат кон деца. Да не се прска во близина на очите и на надразнета кожа.
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!