Sensitive Hommе балзам после бричење: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ЛИЦЕSensitive Hommе балзам после бричење

SENSITIVE HOMME

Sensitive балзам за после бричење  100мл

Збогатено со anta mahuna  позната по своите смирувачки својства и екстракт од органско shea масло со заштитни својства, ја остава вашата кожа мека и обновена.

Состојки од билно потекло: екстракт оа anta mahuna, водичка од органска камилица , shea масло.

Без парабен

ПРИМЕНА
Користете по бричењето.
Нанесете со кружни движења на целото лице.


89946
3 во 1 хидратантна нега за чувствителна кожа  50 мл

Со оваа 3 во 1 хидратантна нега искусете го пријатното чувство.

Збогатено со anta mahuna  позната по своите смирувачки својства и екстракт од apholia со заштитни својства, ја остава вашата кожа мека и обновена. Нелеплива кремаста текстура за долготрајна хидратација на кожата.

Состојки од билно потекло: екстракт оа anta mahuna, билен сок од агаве, shea масло и прочистен екстракт од apholie.

Без парабен

ПРИМЕНА
Нанесете со кружни движења на целото лице.
569,00 ден.
Шифра на артиклот
24405
Пакување: 100,00 мл Цена за 100 мл: 569,00 ден.