БАЛЗАМ ЗА УСНИ МАКАДАМИЈА 4.8g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ЛИЦЕБАЛЗАМ ЗА УСНИ МАКАДАМИЈА 4.8g

BAUME LEVRES SOIN

Негувачки балзам за усни макадамија 4,8г

Хранлива и заштитна нега.

Неговата кремаста текстура е збогатена со масло од австралиски орев, кое ги храни и штити вашите суви усни.
199,00 ден.
Шифра на артиклот
00174
Пакување: 4,80 гр Цена за 100 гр: 4.145,83 ден.