МАЛЕЧКИ ВО ТРЕНД & НАРАКВИЦА ГРАТИС: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА ЛИЦЕМАЛЕЧКИ ВО ТРЕНД & НАРАКВИЦА ГРАТИС

МАЛЕЧКИ ВО ТРЕНД & НАРАКВИЦА ГРАТИС

Најубав подарок за сите девојки.

Шампон за сјај на коса 300 мл
Мека и сјајна коса.
Шампон кој се грижи за вашата коса, а истовремено ја почитува природата. Лесна текстура која нежно чисти. Прекрасен мирис на цитрус. И да, овој шампон потполно ја почитува нашата планета. Сертифициран од Ecolabel.a: Мојата коса е сјајна, а мојата планета е заштитена.
Дерматолошки тестирано.
His+: Сертифициран Ecolabel ЕУ производ


Гел за туширање: лотус-жалфија 400 мл
Гел за туширање со смирувачки мирис на лотус/жалфија.

За релаксирачки моменти под тушот, нашиот ланец на експерти уште од 1959 година одбра и комбинираше гел од алое вера, етерично масло од жалфија и екстракт од цвет од лотус. . Кожата е нежно исчистена и сензуално мирислива.
Плус: Формула која содржи повеќе од 97% состојки од природно потекло.
Дерматолошки тестирано. Без етоксилати, без парабен.
Темелно измијте. Да се избегнува контакт со очи. Да не се конзумира и да се држи подалеку од дофат на деца.


Енергетска крема за раце малина нане 30ml
Крема за раце со енергеткси мирис на малина и мента. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.
Уживајте во неодоливиот мирис на својот гел за туширање со оваа крема за раце.

Нашите истражувачи на Cosmetique Vegetale® комбинираа Shea масло, етерично масло од нане* и екстракт од малина за да ви озозможат меки, хидратантни и нежно мирисливи раце.

Убавината на жената и природата
-96% состојки од природно потекло
-Без минерални масла
-Без парабени
*Во мирис
Дерматолошки тестирано

Активни билни состојки: малина и нане

Негувачки балзам за усни јагода 4,8г
Неодоливи усни обвиени со сончеви ноти.
Неговиот суптилен мирис од јагода и кремаста текстура ги прави вашите усни меки и прекриени со нежна портокалово-црвенкаста боја.


Нараквица со мотив стебло ГРАТИС
Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!