ПРИБОР: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПРИБОР

Редослед Производи по страна:

@ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

За совршено дозирање на вашиот шампон за коса.

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕНЦЕ ОД 200 МЛ

Соодветно за шишенце од 200 мл од линијата за нега на телото

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 6.900,00 ден.

Четка за коректор

За совршено корегиран тен.

50%
240,00 ден.
наместо 479,00 ден.
:

ЧЕТКА КОСА ЗА СЕНКА

Коса четка за сенка која овозможува прецизно нанесување на текстурата покрај работ на трепките.

429,00 ден.
:

@Самолепливи ленти за врвовите на никти

Беспрекорна француска маникура!

70%
42,00 ден.
наместо 139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 ком: 105,00 ден.

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 400 ml

Прилагодлива пумпица за шише.

79,00 ден.
:

@MAKE UP - СУНГЕРЧИЊА ЗА ШМИНКА ЛАТЕКС

Изедначен и природен тен.

34%
79,00 ден.
наместо 119,00 ден.
:

@НОКТИ - Сунѓер за раздвојување на прсти

Вашиот педикир нека биде поедноставен.

99,00 ден.
:

@MAKE UP - СЕТ АПЛИКАТОРИ ЗА СЕНКИ

Прилагодливо покривање.

99,00 ден.
:

MAKE UP - ЏЕБНО ОГЛЕДАЛО

129,00 ден.
:
1