ЖЕНСКИ МИРИСИ: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИЖЕНСКИ МИРИСИ

ЖЕНСКИ МИРИСИ

Редослед 1

EDP MON EVIDENCE 50 ml

Chypre мирис со овошни или гурмански ноти на мандарина, дамаск роза, ванила и  patchouli.

НОВО
1.759,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 3.518,00 ден.

EDP QUELQUES OUI A L'AMOUR 50 ml

Ориентално – цветен мирис кој совршено ги спојува горната нота ангелика, средната нота дамаск роза и базната нота тонка махуна и кедар.

2.039,00 ден.
:

EDP QUELQUES OUI A L'AMOUR 30 ml

Ориентално – цветен мирис кој совршено ги спојува горната нота ангелика, средната нота дамаск роза и базната нота тонка махуна и кедар.

1.629,00 ден.
:

@EDT MONOI DE TAHITI

Мирисот на годишниот одмор во шишенце.

20%
965,00 ден.
наместо 1.199,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: MONOI DE TAHITI
Цена за 100 мл: 965,00 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT ЗЕЛЕН ЧАЈ 100ML

999,00 ден.
:

EDP COMME UNE EVIDENCE 50 ml

1.699,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 3.398,00 ден.

EDP COMME UNE EVIDENCE 100 ml

2.299,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 2.299,00 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT ЈОРГОВАН 100 МЛ

999,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN EDT МОМИНА СОЛЗА 100

999,00 ден.
:

EDP QUELQUES NOTES d'AMOUR 30 ml

1.629,00 ден.
:
Цена за 100 мл: 5.430,00 ден.

EDT QUELQUES NOTES d'AMOUR 75 ml

Tоалетна вода со цветно дрвенести ноти.

2.039,00 ден.
:

@EDP SO ELIXIR BOIS SENSUEL 50 ml

2.549,00 ден.
:

EDP SO ELIXIR 50ML

2.549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: SO ELIXIR
Цена за 100 мл: 5.098,00 ден.

EDT NATURELLE 75 ml

Експлозија на природна свежина.

1.549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURELLE
Цена за 100 мл: 2.065,33 ден.

EDT NATURELLE OSMANTHUS 75ML

1.549,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: NATURELLE OSMANTHUS
Цена за 100 мл: 2.065,33 ден.

UN MATIN AU JARDIN EDT ВЕРБЕНА 100 МЛ

999,00 ден.
:

UN MATIN AU JARDIN EDT ЦРЕША 100 МЛ

999,00 ден.
:
Производи по страна: