Коса без сјај: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСАКоса без сјај

Коса без сјај

Редослед 12 Следна Следна страна

КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ШАМПОН ЗА СЈАЈ 300 МЛ

220,00 ден.
:

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:

КОСА Балзам за виткана коса 150 ml

199,00 ден.
:

КОСА СЕРУМ ЗА НЕГА 100 ml

719,00 ден.
:
Производи по страна: