Маски за коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАВИДОВИ НЕГАМаски за коса

Маски за коса

Редослед 1

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

290,00 ден.
:

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

Обновувачката  маска за многу сува и оштетена коса нанесете ја на мокра коса. Оставете да делува 5 минути, а потоа темелно измијте ја косата. Во случај на контакт со очи темелно измијте ги. За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:

КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

Хранливата маска за сува коса нанесете ја на мокра коса, избегнувајќи го коренот. Оставете да делува 2 минути и темелно измијте ја. Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир

399,00 ден.
:

КОСА МАСКА ЗА ОБОЕНА КОСА 150 МЛ

Ја подобрува и нагласува блескавоста на обоената коса. Совршено нахранета, косата е обновена. Нанесете ја маската на чиста и влажна коса. Оставете ја да делува 2 минути и темелно измијте ја.

449,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН КРЕМА LOW POW ЗА МИЕЊЕ КОСА

Интензивно нахранета вашата коса е свиленкаста и лесна.

279,00 ден.
:
Производи по страна: