Сува коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Сува коса

Редослед 1

КОСА Балзам хранлив за коса

199,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ОБНОВУВАЧКИ 300 ML

219,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ОБНОВУВАЧКИ 150 ML

199,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

290,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:

КОСА ХРАНЛИВА МАСКА 150 МЛ

Косата е свиленкаста, еластична и мека на допир.

399,00 ден.
:

КОСА СПРЕЈ ЗА МОМЕНТАЛЕН СЈАЈ 100МЛ

289,00 ден.
:

КОСА ШАМПОН ХРАНЛИВ ЗА КОСА 300 МЛ

239,00 ден.
:
Производи по страна: