НОВИТЕТИ- мириси: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаМИРИСИНОВИТЕТИ- мириси

НОВИТЕТИ- мириси

Редослед 1

EDP COMME UNE EVIDENCE MON 50 ml

Chypre мирис со овошни или гурмански ноти на мандарина, дамаск роза, ванила и  patchouli.

НОВО
20%
1.407,00 ден.
наместо 1.759,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COMME UNE EVIDENCE
Цена за 100 мл: 2.814,00 ден.

EDT COMME UNE EVIDENCE HOME 100ml

дрвен-зачинет мирис. Совршена рамнотежа помеѓу јаките цитрусни ноти, вибрацијата од зачинетото цветно срце и нагласената елеганција од дрвенестите ноти.

НОВО
20%
2.199,00 ден.
наместо 2.749,00 ден.
:
Производи по страна: