Третмани: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Третмани

Пронајден(о) е 6  производ(и)
Редослед Производи по страна:


ELIXIR JEUNESSE City Detox Дневна нега 5

Нова генерација дневна нега со текстура на гел. Совршена подлога за make up која се бори против загадувањето, ја прочистува кожата и ги намалува брчките.

30
1.091,00 ден.
1.559,00 ден.SERUM VEGETAL БРЧКИ&ЦВРСТ. СЕРУМ 30ML

Откријте ја својата цврстина во концентрат.

50
800,00 ден.
1.599,00 ден.HYDRA VEGETAL СЕРУМ УЛТРА ХИДР. 30 мл

Серум со високо концентрирани активни состојки за хидратација.ANTI-AGE GLOBAL СЕРУМ 50 ml

За цврста, затегната кожа со прекрасен сјај. Брчките се намалени, а по 1 месец кожата е зајакната и ревитализирана.

50
1.435,00 ден.
2.869,00 ден.@ELIXIR JEUNESSE ОБН./ЗАШТИТА 30 ml

Овој серум моментално и овозможува на кожата да дише, за одморен изглед и блескав тен. По 1-от месец примена: кожата е обновена, а брчките се намалени.

30
1.091,00 ден.
1.559,00 ден.RICHE CREME 100% БИЛЕН ЕЛИКСИР 30мл

Елискир за убавина кој интензивно ја храни и регенерира кожата, а воедно и овозможува еластичност и блескавост

50
1.000,00 ден.
1.999,00 ден.

1