Пудра во прав: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаШМИНКАПОДЛОГИПудра во прав

Пудра во прав

Редослед 1

MAKE-UP Дуо илуминатор 6г

Со помошна четка за нанесување на пудра во прав, лесно нанесете го производот на истакнатите предели на лицето. Користете ги двете нијанси заедно или посебно, зависно од вашите желби.

1.139,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 16.271,43 ден.

ZERO DEFAUT КОМПАКТНА ПУДРА МЕДИУМ БЕЖ

За беспрекорен матиран тен како друга кожа.

999,00 ден.
:
Цена за 100 гр: 9.990,00 ден.

MAKE UP - ДУО БРОНЗЕР ТЕМЕН 20 г

Дуо бронзер за нагласување на тенот.

1.119,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: COULEURS NATURE
Цена за 100 гр: 5.595,00 ден.

ZERO DEFAUT КОМПАКТНА ПУДРА ТЕМНО БЕЖ

За беспрекорен матиран тен како друга кожа.

999,00 ден.
:
Цена за 100 гр: 9.990,00 ден.
Производи по страна: